Zatavovač táců pro potravinářský průmysl

Společnosti v potravinářském průmyslu vědí, jak důležité jsou obaly pro udržení čerstvých potravin a zajištění jejich snadné přepravy. Aby byla zajištěna prodloužená trvanlivost a větší celistvost těsnění, měly by být obaly evidentní proti neoprávněné manipulaci, atraktivní a těsné. Pouze několik strojů však zajišťuje snadnou údržbu, maximální bezpečnost pracovníků a flexibilitu.

Prodlužte trvanlivost čerstvých produktů

Colimatic TDF lze integrovat do inline řešení automatizace procesů, takže je ideální pro vysoké výrobní potřeby. Tento zatavovač táců je dokonalým řešením balení pro mnoho různých aplikací, včetně masa, hotových jídel, čerstvých produktů, mražených jídel atd. Mezi možnosti balení patří on-reel pro opětovné uzavření víka nebo aplikátor fólie uzavíratelné teplem, tím se zajišťuje výjimečná prezentace produktu a eliminují úniky.

Tento zatavovač táců je vybaven programovatelnou digitální dotykovou obrazovkou, která dává operátorům úplnou kontrolu nad provozem stroje. Spolu s přijetím různých velikostí balení může také přijímat širokou škálu fólií a zásobníků, včetně lepenky, hliníkové fólie a plastu.

Díky uzavřenému profilu a rámu z nerezové oceli zajišťuje TDF špičkový výkon pro nadcházející roky. Jeho četné senzory a bezpečnostní prvky dále identifikují nebezpečí a zastavují stroj, dokud se problém nevyřeší.

VÝHODY PRO VÁS:

  • Konfiguraci lze mezi produkty měnit stisknutím tlačítka
  • Díky střídavým servopohonům je TDF extrémně energeticky efektivní
  • Rychlá výměna nástroje umožňuje rychlou změnu mezi produktovými řadami a velikostí táců
  • Monitorovaný tlak, teplota a doba uzavření zajišťují hermeticky uzavřené obaly

Colimatic je výrobcem balících zařízení na balení do plastových vaniček (včetně tepelného tvarování, uzavírání, MAP a vakua) a do smršťovacích folií.