Společnost Claudius Peters odhaluje svou novou technologii balení a expedice

Společnost Claudius Peters odhalila svou novou řadu technologií balení PACPAL, které nabízejí nejmodernější funkce balení pro jakýkoli závod a které také umožňují společnostem nabízet kapacity zcela „nového zařízení“ typu konec-konec.

 

Vysoce výkonná modulární řada PACPAL obsahuje rotační plnicí stroj Roto Fill, aplikátor pytlů Bag Applicator, inline plnicí stroj Inline Fill, zavaděč pytlů Bag Loaders, plnicí stroj do pytlů Big Bag Fill a výběr z různých paletizačních jednotek, které dokáží navrstvit až 5 000 pytlů za hodinu, v závislosti na typu pytle a jednotky.

 

Tyto výrobky, navržené tak, aby se přizpůsobily libovolné konfiguraci závodu, v sobě spojují nenáročnou údržbu a optimalizovanou spotřebu energie s vysokou dostupností a snadným, interaktivním ovládáním, jež využívá nejvíce inovativní technologii provedení, která je dnes k dispozici.

Prodejní a technický ředitel společnosti Cladius Peters Stephan Oehme řekl:

„Tyto nové technologie nám umožňují nabízet kompletní řešení závodů stejně jako slibné významné nové přínosy pro produktivitu, což jen podtrhuje reputaci společnosti Claudius Peters coby světového lídra ve svém oboru.

Videa