Průmyslový sterilizátor lahví

Sterilizace je při výrobě nápojů důležitý proces, kterým se zajišťuje vyhubení mikroorganismů. Je důležité zabránit možnosti opětovného infikování výrobku nesterilním víčkem. Proto je potřeba mít specializovaný, na míru ušitý systém pro výrobní haly, zkonstruovaný tak, aby zajišťoval přepravu jednotlivých nádob, bas nebo balení z jedné úrovně na jinou.

Jednoduché a účinné vertikální přepravníky pro sterilizaci lahví

Vertikální dopravníkové systémy a sterilizátory hrdel lahví se běžně používají při horkém plnění. Ty se dodávají s vertikálními dopravníky, které lze využít pro snižování, zvedání, nebo pro obě funkce. Většinou se používají, když je produkt naplněn, a předtím, než se vloží do chladicího tunelu. Nádoba se při sterilizaci otáčí, aby se dosáhlo namočení uzávěru s pasterizovaným produktem a zabránilo se tak opětovnému infikování kvůli nesterilnímu uzávěru.

Průmyslový sterilizátor lahví je vybaven dopravníkovým pásem vyrobeným z gumy a usazeným na dvou řetězech, což umožňuje boční odebírání lahví. V závislosti na velikosti nádob lze automaticky upravit jeho šířku. Obracečka lahví je vybavena vlastní elektrickou skříní umožňující obsluze ovládat pracovní proces. Systém lze použít pro sterilizaci lahví na pivo, nealkoholické nápoje, omáčky, džusy apod.

PŘÍNOS PRO VÁS:

  • Systém ušitý na míru zákazníkovi podle aktuálních podmínek ve vaší výrobní hale.
  • Bezpečný design zabraňující zbytečným škodám.
  • Systém je vybaven dlouhými kolečky pro stabilní provoz.

Petek Proces se specializuje na návrh a výrobu procesních zařízení pro potravinářský a nápojový průmysl.