Stroje a zařízení | Potraviny

Hledáte technologii pro nastavení nebo zlepšení procesu výroby potravin? Prohlížejte naše stroje a zařízení pro potraviny podle požadovaného výběru v nabídce vlevo. Podívejte se na naše průmyslové mlýny, mixéry a sušárny nebo si prohlédněte naše řešení pro balení, pytlování nebo plnění nápojů do láhví pro Váš potravinářský průmysl. My děláme výrobní technologie pro potravinářský průmysl přístupné.

Ať už jste na nápoje, pečení, vaření nebo dokonce vitamínové pilulky, můžeme mít pro vás nějaké zajímavé řešení. Poskytujeme našim klientům poradenství v oblasti technologií, řízení projektů a služeb a pracujeme pro širokou oblast zařízení pro výrobu potravin. Mezi ně patří specializovaní výrobci příchutí, koření a omáček. Ale také pracujeme pro dodavatele instantních nápojů, hotových nudlí a polévek, cukrovinek a čokolád.

Číst více
Zvolit pro prohlížení strojů a zařízení

Dnešní nejpopulárnější hledané výsledky

Pětiválcová stolice na zpracování čokolády

Pětiválcová stolice na zpracování čokolády

Pokud máte v úmyslu vyrábět klasickou čokoládu vysoké kvality, je pro vás stolice 5...

Stojan pro manuální balení systémem bag-in-box

Stojan pro manuální balení systémem bag-in-box

Pokud chcete urychlit cyklus manuálního zakládání sáčků a usnadnit pracovní postup, potom jsou...

Vakuová bubnová sušárna

Vakuová bubnová sušárna

Kontinuální sušení v tenké vrstvě pro produkty citlivé na teplotu, které při sušení snadno...

Ještě si nejste jisti co přesne hledáte?

Zavolejte nám a zapojte nás do procesu! Každá výrobní výzva je jiná. Když nebudeme schopni nabídnout řešení, najdeme pro vás partnera, který vám pomůže.

Úspora paliva a energií s novým servisním programem od Ventilexu

Ventilex v nedávné době pozoruje, že řada zákazníků má limitovaný rozpočet na úržbu jejich zařízení. Proto v poslední době začal poskytovat servisní program, který zahrnuje více než jen mechanické opravy....

> Číst více

Otevření zmodernizovaného technologického centra společnosti Royal Duyvis Wiener

Po ukončení modernizace Technologického centra se ve dnech 28. a 29. ledna 2016 konalo slavnostní otevření centra, na kterém se zúčastnilo v první den přibližně 400 odborníků a na druhý...

> Číst více