Stroje a zařízení | Potraviny

Hledáte technologii pro nastavení nebo zlepšení procesu výroby potravin? Prohlížejte naše stroje a zařízení pro potraviny podle požadovaného výběru v nabídce vlevo. Podívejte se na naše průmyslové mlýny, mixéry a sušárny nebo si prohlédněte naše řešení pro balení, pytlování nebo plnění nápojů do láhví pro Váš potravinářský průmysl. My děláme výrobní technologie pro potravinářský průmysl přístupné.

Ať už jste na nápoje, pečení, vaření nebo dokonce vitamínové pilulky, můžeme mít pro vás nějaké zajímavé řešení. Poskytujeme našim klientům poradenství v oblasti technologií, řízení projektů a služeb a pracujeme pro širokou oblast zařízení pro výrobu potravin. Mezi ně patří specializovaní výrobci příchutí, koření a omáček. Ale také pracujeme pro dodavatele instantních nápojů, hotových nudlí a polévek, cukrovinek a čokolád.

Číst více
Zvolit pro prohlížení strojů a zařízení
Dnešní nejpopulárnější hledané výsledky
Optická třídička na zeleninu a ovoce Optická třídička na zeleninu a ovoce

Při produkci čerstvé zeleniny a ovoce je pro zajištění dlouhé skladovatelnosti, větší spokojenosti zákazníků a kvůli lepšímu velkoobchodnímu nacenění důležitá kvalita. Při klasickém třídění je nutné mít vyškolené pracovníky, kteří...

Sklápěcí schody a bezpečnostní zábradlí Sklápěcí schody a bezpečnostní zábradlí

K zajištění bezpečnosti obsluhy při práci v prostoru mezi plnící platformou a nákladní nebo železniční cisternou jsou určeny sklápěcí schody a ochranná zábradlí, která zajišťují bezpečný a efektivní přístup obsluhy....

Zatavovač táců pro potravinářský průmysl Zatavovač táců pro potravinářský průmysl

Společnosti v potravinářském průmyslu vědí, jak důležité jsou obaly pro udržení čerstvých potravin a zajištění jejich snadné přepravy. Aby byla zajištěna prodloužená trvanlivost a větší celistvost těsnění, měly by být...

Ještě si nejste jisti co přesne hledáte?
Zavolejte nám a zapojte nás do procesu! Každá výrobní výzva je jiná. Když nebudeme schopni nabídnout řešení, najdeme pro vás partnera, který vám pomůže.

Technologie zpracování a balení pro potravinářský a nápojový průmysl

Zpracování způsobuje, že jídlo je méně náchylné ke znehodnocení, snižuje riziko onemocnění, zvyšuje chuť a texturu a zjednodušuje marketingové a distribuční úkoly. Citlivá povaha potravinářských produktů vyžaduje použití vhodné technologie, která chrání potraviny před kontaminací a zachovává chuť během zpracování. Balení zpracovaných potravin pomáhá uchovat produkt během skladování a přepravy.

Podívejte se na náš sortiment zařízení pro zpracování a balení vhodných pro různé potravinářské aplikace. Naše průmyslové míchačky zahrnují šaržová a kontinuální řešení, jako jsou kónické šnekové míchačky, míchací systémy s nízkým i vysokým střihem a homogenizátory. Pracujeme také s průmyslovými hnětači, rozprašovači a aglomerátory vhodnými pro míchání prášku, granulované potraviny nebo dokonce viskózní potraviny.

Pro mletí potravin nabízíme řadu vertikálních a horizontálních kulových mlýnů, válcovacích mlýnů, kladivkových mlýnů, jakož i brusky, drtiče a granulátory. Máme také mlýny specializované na některé potraviny, jako jsou přísady ke zjemnění čokolády, mlýny na kávu a koření, struhadla a řezačky ořechů, zeleniny a sýrů.

Naše mechanická a tepelná sušení zahrnují termické sušárny, pásové sušárny, vymrazovací sušárny, sušárny s fluidním ložem a odvlhčovače vzduchu. Příklady systémů balení potravin, které nabízíme, zahrnují zařízení pro plnění lahví, pytlovací systémy, stroje na balení do sáčků a fólií, vertikální formu, plnicí a těsnicí stroje a plničky kapslí.

Abychom mohli i nadále být pro naše klienty inspirativním partnerem ke konverzaci, úzce spolupracujeme s vybranou sítí mezinárodních partnerů. Naši inženýři pomáhají výrobním zařízením zlepšit kvalitu konečného produktu, jakož i bezpečnost a efektivitu výrobních linek. Naši inženýři jsou pravidelně vyškoleni v nejnovějších procesech, obalových a automatizačních technikách a neustále vyhlížíme nové trendy a inovace. Doufáme, že se ozvete a těšíme se na diskusi o Vašich konkrétních výrobních požadavcích.

Zpracování proteinu hmyzu

Udržitelné, odpovědné… a rentabilní   Roční globální trh s hmyzími proteiny je nastaven stoupat na více než 720 milionů dolarů do roku 2024, a teď je ideální čas využít této...

> Číst více
Úspora paliva a energií s novým servisním programem od Ventilexu

Ventilex v nedávné době pozoruje, že řada zákazníků má limitovaný rozpočet na úržbu jejich zařízení. Proto v poslední době začal poskytovat servisní program, který zahrnuje více než jen mechanické opravy....

> Číst více